تاریخ انتشار : یکشنبه 5 تیر 1401 - 17:06
38 بازدید
کد خبر : 198957

دانلود زیرنویس فیلم Hit the First Case 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Hit the First Case 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Hit the First Case 2022 یک فیلم اکشن و مهیج به زبان تلوگوی هندی محصول سال ۲۰۲۰ به کارگردانی اولین بازیگر Sailesh Kolanu و تهیه‌کنندگی Prashanti Tipirneni است. ویشواک سن و روحانی شارما در این فیلم نقش‌های اصلی را ایفا می‌کنند. این فیلم یک سرمایه گذاری سودآور در گیشه بود. برای دانلود

دانلود زیرنویس فیلم Hit the First Case 2022 یک فیلم اکشن و مهیج به زبان تلوگوی هندی محصول سال ۲۰۲۰ به کارگردانی اولین بازیگر Sailesh Kolanu و تهیه‌کنندگی Prashanti Tipirneni است. ویشواک سن و روحانی شارما در این فیلم نقش‌های اصلی را ایفا می‌کنند. این فیلم یک سرمایه گذاری سودآور در گیشه بود.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Hit the First Case 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Hit the First Case 2022 ویکرام رودراجو (ویشواک سن) یک افسر پلیس در بخش تحقیقات جنایت تلانگانا است و در تیم مداخله در قتل “HIT” کار می کند. او بسیار باهوش و تیزبین است و با توانایی خود در به تصویر کشیدن کوچکترین جزئیات، موارد مهم را حل می کند و در نتیجه اعتماد ویسوانات ارشد خود (بانو چاندر) را جلب می کند. او عاشق نها (روحانی شارما)، همکارش و یکی از مقامات پزشکی قانونی است. روهیت (چایتانیا ساگیراجو) دوست صمیمی ویکرام و همکارش است که در بیشتر موارد او را همراهی می کند. ویکرام دائماً با ابیلاش (ماگانتی سرینات)، افسر دیگر، که با ویکرام خط و نشان می دهد، درگیر است. ویکرام گهگاه به دلیل تجربه قبلی خود از PTSD رنج می برد و از مصرف قرص خودداری می کند زیرا معتقد است که این قرص ها توانایی های او را کاهش می دهد.

در همین حین دختری به نام پریثی (ساهیتی) در بزرگراه در حال رانندگی است که ماشینش به دلیل خرابی در کناری توقف می کند. افسر ابراهیم (مرالی شارما) برای کمک به او می ایستد و از آنجایی که تلفن خود را در خانه اش فراموش کرده بود، با پدرش تماس می گیرد. وقتی پدرش برای بردنش می آید، می بیند که او گم شده است و ابراهیم می گوید که سوار ماشین آبی شده و فکر می کند ماشین خودش است. وقتی پدر و مادر پریثی با تقاضایی به ابراهیم نزدیک می شوند، او محکم می ماند و به آنها توهین می کند. ویسوانات که دوست خوبی با والدین پریثی است، تصمیم می گیرد ابراهیم را به دلیل رفتارش و از آنجایی که او را باور نمی کند، تعلیق کند.

ویکرام تصمیم می گیرد برای تسکین حملات PTSD خود یک استراحت شش ماهه داشته باشد. پس از دو ماه، ویکرام با تماسی مواجه می شود که نها گم می شود. او تصمیم می گیرد به Viswanath برگردد و پرونده ناپدید شدن Neha را بخواهد، اما او می گوید که Abhilash با این پرونده رسیدگی می کند و نمی تواند آن را به او بدهد. ویکرام تصمیم می گیرد از شینده (برهماجی) که همکار نها است، در مورد پرونده هایی که نها در دو ماه گذشته با آنها برخورد کرده است سؤال کند. ویکرام و روهیت پرونده گمشده پریثی و نها را به هم وصل می کنند و استنباط می کنند که یک شخص در هر دو مورد دخیل است. ویکرام تصمیم به تحقیق می گیرد و از سرینیواس (راوی وارما) پرونده پریتی را می خواهد و او پرونده را به دست می گیرد. در همین حال، آبیلاش مشکوک است که ویکرام کسی بود که نها را ربود. ویکرام تصمیم می گیرد به کالج پریتی برود و از آجی (تریش) و ساندیا (جایتری) در مورد اتفاقات شب گذشته می پرسد و آنها همان پاسخ را می گویند که چگونه در یک میخانه بودند. ویکرام و روهیت از پدر و مادر پریتی می پرسند و آنها می گویند که پدر و مادرش در یک سانحه هوایی جان باخته اند و او با آنها و همسایه پریتی شیلا (هاری تجا) در مورد او زندگی می کند. ویکرام و روهیت شروع به استنباط پرونده می کنند و به این نتیجه می رسند که شیلا پس از دیدن ماشین آبی شیلا و یادداشت جعل شده توسط شیلا که محل اختفای جسد پریتی را نشان می دهد، پریثی را ربوده است.

زیرنویس فیلم Hit the First Case 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Hit the First Case 2022 ابراهیم ماشین را می بیند و می گوید شیلا کسی نبود که پریثی را ربود. ویکرام و تیمش جسد را در پشت خانه حفر می کنند و متوجه می شوند که قابل توجه نیست و چند نمونه DNA روی آن وجود دارد. ویکرام به آجی مشکوک شد زیرا او گفت که پریثی دوست دختر او است. ویکرام با استفاده از دوربین های امنیتی گیت عوارضی استنباط می کند که مردی که ربوده است فهد (راوی راجا) بوده است. پس از اینکه ویکرام، ابیلاش و ابراهیم فهد را پیدا کردند، ابراهیم توسط فهد تیراندازی شد در حالی که ویکرام و ابیلاش او را دستگیر کردند. فهد آنها را به خانه ای می برد که برای ربودن پریثی پول دریافت کرده بود. ویکرام متوجه می شود که این خانه روهیت بوده و قبل از اینکه روهیت به او شلیک کند، او را با شلیک گلوله می کشد. همسر روهیت سواپنا (ناوینا ردی) پایین می آید در حالی که ابیلاش به طبقه بالا می رود و نها را می گیرد. سواپنا توضیح می دهد که چگونه پریتی، سواپنا و خواهرش یتیم بودند و چگونه یک زوج ثروتمند از ایالات متحده یکی از آنها را به فرزندی قبول کردند. سواپنا از پریتی درخواست می کند که به خاطر سوراخی در قلب خواهر سواپنا، خواهرش را به فرزندی قبول کند. پریثی تسلیم نمی شود و به فرزندخواندگی گرفته می شود و با زوج بیرون می رود. خواهر سواپنا در عرض ۲ سال به دلیل درمان ناکافی پزشکی می میرد و از آن زمان، او پریثی را مقصر آن می دانست. اخیراً سواپنا پریتی را در یک باشگاه می بیند و او را ربوده می کند. او سپس پریتی را می کشد و روهیت او را دفن می کند و مدارک DNA گیاهی را می گیرد. سواپنا دستگیر می شود.

در ۲۴ اکتبر ۲۰۱۹، پوجای تشریفاتی فیلم برگزار شد و تولید فیلم آغاز شد. نانی و پرشانتی تیپیرننی این فیلم را با پرچم «سینما پوستر دیواری» تهیه کردند. این فیلم بعد از هیبت دومین فیلم آنهاست. یک تیزر در ۱ ژانویه ۲۰۲۰ راه اندازی شد. عنوان فیلم مخفف “تیم مداخله قتل” است.

هندو به فیلم نقد مثبت داد و فیلمنامه و بازی بازیگران را ستود. The Deccan Chronicle به این فیلم سه ستاره از پنج ستاره داد و نوشت که “اجرای درخشان ویشواک سن و موسیقی پس‌زمینه ویوک ساگار این فیلم را مشخص می‌کند”.  Hemanth Kumar از Firstpost به این فیلم ۳.۲۵ ستاره از ۵ امتیاز داد و گفت: “اگر عاشق درام های جنایی هستید، HIT یک تجربه هیجان انگیز است که در پایان کمی از بین می رود.” HIT کولانو یک تریلر تحقیقاتی درخشان است که از همان ابتدا ذهن شما را متحیر می‌کند.» نیشیتا نیااپاتی از تایمز هند گفت: «هیت قطعاً فیلمی نیست که شما را در لبه صندلی نگه دارد، اما شما را به اندازه کافی درگیر می کند تا بیشتر بدانید.”

زیرنویس Hit the First Case 2022 - بلو سابتایتل

در مارس ۲۰۲۱، دنباله با عنوان HIT: The Second Case توسط نانی اعلام شد. بازیگر Adivi Sesh نقش اصلی Krishna Dev را بازی می کند که افسر پلیس تیم HIT آندرا پرادش است. عاقبت بر آنچه پس از اولین مورد اتفاق افتاد تمرکز نمی کند و به عنوان یک داستان اصلی شروع می شود. این فیلم برای اکران در سینماها در ۲۹ ژوئیه ۲۰۲۲ برنامه ریزی شده است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.