تاریخ انتشار : پنجشنبه 12 خرداد 1401 - 17:59
83 بازدید
کد خبر : 198312

دانلود زیرنویس انیمیشن South Park: The Streaming Wars 2022

دانلود زیرنویس انیمیشن South Park: The Streaming Wars 2022

دانلود زیرنویس انیمیشن South Park: The Streaming Wars 2022 ساوت پارک: جنگ‌های جریانی یک فیلم تلویزیونی کمدی انیمیشن بزرگسالان آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ است. این سومین فیلم تلویزیونی South Park است که برای Paramount+ تولید شده و در ۱ ژوئن ۲۰۲۲ منتشر شد.  همچنین به عنوان سیصد و هشتمین قسمت کلی مجموعه تلویزیونی در نظر

دانلود زیرنویس انیمیشن South Park: The Streaming Wars 2022 ساوت پارک: جنگ‌های جریانی یک فیلم تلویزیونی کمدی انیمیشن بزرگسالان آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ است. این سومین فیلم تلویزیونی South Park است که برای Paramount+ تولید شده و در ۱ ژوئن ۲۰۲۲ منتشر شد.  همچنین به عنوان سیصد و هشتمین قسمت کلی مجموعه تلویزیونی در نظر گرفته می شود.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس انیمیشن South Park: The Streaming Wars 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس انیمیشن South Park: The Streaming Wars 2022 در دنور، کلرادو، رهبران شهر درباره خشکسالی فعلی ناشی از اثرات ManBearPig بحث می کنند. از آنجایی که منبع آب دنور از جویبارهای کوهستانی می آید که در حال خشک شدن هستند، رهبران می خواهند محدودیت هایی برای آبیاری وضع کنند. هنگامی که شهروندان از جمله مالک Pi Pi’s Splashtown، آقای Pi Pi، اعتراض می کنند، به آنها گفته می شود که از آب برای کشاورزی استفاده می شود. در Tegridy Weed، رندی مارش محصولات خود را بیش از حد آبیاری می کند.

اریک کارتمن از اتوبوس مدرسه در خانه جدیدش در غرفه هات داگ سابق پیاده می شود و از شرایط زندگی خود افسرده است. استن مارش و تالکین بلک می خواهند با هم بازی کنند، اما آنها نگران اقدامات “کارن” هستند که مشخص می شود رندی است، زیرا همه اکنون رندی را کارن صدا می کنند. همانطور که رندی و استیو بلک بحث می کنند، یک کمیسر آب از دنور می خواهد منبع آب مزارع آنها را بررسی کند. اریک آهنگی در مورد افسردگی خود می خواند و صاحب زمین گلف دنور به نام آقای کاسلر را می بیند که یک زمین خالی در مقابل خانه هات داگ خود خریداری می کند و همانطور که اریک احتمالات خانه عجیب و غریبی را که در آنجا ساخته می شود می شنود، به کاسلر اشاره می کند. به عنوان “دادا”. اریک به مادرش لیان پیشنهاد می کند که تحت عمل جراحی بزرگ کردن سینه قرار گیرد تا مردان ثروتمندی مانند کاسلر را جذب کند و در نتیجه بتواند از خانه خود نقل مکان کند. لیان امتناع می‌کند و می‌گوید که حتی اگر بخواهد این جراحی را انجام دهد، هزینه آن برای آنها بسیار زیاد است.

رندی از دخترش شلی می خواهد که معنای “کارن” را برای او توضیح دهد. استیو متوجه می‌شود که اگر بتواند ثابت کند که جریان مزرعه‌اش به دنور می‌رسد، می‌تواند آن را بفروشد، و استن و تالکین پیشنهاد می‌کنند یک قایق از چوب بستنی بسازند و استیو را متقاعد کنند تا «سرویس استریم» خود را راه‌اندازی کند. قایق با موفقیت به مخزن دنور می رسد و استیو شروع به ثبت نام مشترکینی از جمله آقای پی پی می کند. هنگامی که مدیر کارخانه آب به استیو می گوید که باید هر روز یک قایق از مزارع کریدیگر را ببیند تا ثابت کند جریان آنها ثابت است، استیو موافقت می کند که به استن و تالکین برای تلاش آنها پول بدهد. وقتی رندی از سرویس استریم موفق استیو ناامید می‌شود، استن و تالکین توافق می‌کنند که قایق‌هایی با چوب بستنی برای او بسازند. استن و تالکین کایل بروفلوسکی، کنی مک کورمیک و باترز استوچ را به گروه خود می آورند تا به افزایش تقاضای آنها برای قایق های صنایع دستی از مزارع دیگر کمک کنند با این درک که اریک از گروه دور نگه داشته می شود، اما زمانی که اریک به دیگران می گوید که مادرش به جراحی نیاز دارد. ، او را وارد گروه می کنند. کاسلر با پیشنهاد خرید ۱۰۰۰۰ قایق به قیمت ۱۵۰۰۰ دلار به استن و تالکین نزدیک می شود تا زمانی که بتوان آنها را در سه روز تحویل داد و پسرها موافقت کردند که پول جراحی را به اریک بدهند. اریک لیان را نزد دکتر می برد تا او را با جراحی بزرگ کردن سینه غافلگیر کند، اما او قاطعانه می ایستد که دیگر تسلیم خواسته های او نخواهد شد. اریک تهدید می‌کند که از خانه فرار می‌کند، اما وقتی او محکم می‌ایستد، او تهدید می‌کند که به جای خودش عمل بزرگ کردن سینه را انجام می‌دهد و لیان دوباره روی حرفش می‌ایستد. اریک در نهایت جراحی را انجام می دهد و لیان در پاسخ هیچ کاری انجام نمی دهد.

زیرنویس انیمیشن South Park: The Streaming Wars 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس South Park: The Streaming Wars 2022 در Credigree Farms، استیو یک گزارش خبری می‌بیند که نشان می‌دهد ManBearPig چقدر به محیط زیست آسیب وارد کرده است، و به کوه‌ها می‌رود تا خودش ببیند. یک مشاور املاک و مستغلات که به سختی هوشیار است به او می گوید که کل زمین های نزدیک سرچشمه نهرها به یک خریدار ثروتمند فروخته شده است. همانطور که رندی یکی از قایق های خود را در پایین دست حرکت می کند، توسط قایق های صنایع کاسلر غرق می شود. رندی در مورد قایق های کاسلر با استن روبرو می شود و از آنها می خواهد که برای پایان دادن به معامله به کاسلر بروند، اما وقتی به خانه کاسلر می رسند، به آنها گفته می شود که کاسلر توسط ManBearPig کشته شده است و رندی به این فکر می کند که آیا استن در خطر است یا خیر. در Splashtown Pi Pi، استیو به Pi Pi می گوید که باید حق پخش خود را در پارک آبی لغو کند تا به جای آن آب مزرعه خود را تامین کند، زمانی که Pi Pi فاش می کند که با کمیسر آب و ManBearPig همکاری می کند. استیو متوجه می‌شود که وقتی ManBearPig به استیو حمله می‌کند، پی پی زمین را در کوه‌ها خریداری کرده و به استیو ضربه می‌زند و او را از پنجره به بیرون پرتاب می‌کند و به پایین سرسره آبی می‌اندازد.

وقتی اریک با سینه های جدیدش می رسد، در ساوت پارک ابتدایی، استن از مرگ کاسلر به دیگران می گوید. تالکین یک تماس تلفنی از مادرش دریافت می کند که به او می گوید استیو گم شده است. در پارک آبی، پی پی برنامه خود را برای جایگزینی تمام آب دنور با آب آلوده به ادرار پارک خود به کمیسر آب فاش می کند. پس از آن مامور توسط ManBearPig مورد حمله قرار می گیرد که ظاهراً به سرنوشت استیو دچار می شود. در دنور، مردم شهر آب خود را هدر می دهند در حالی که مخزن به آرامی منبع خود را از دست می دهد و رندی تاریخچه کمیسر آب و کاسلر را بررسی می کند.

در ۵ آگوست ۲۰۲۱، کمدی سنترال اعلام کرد که پارکر و استون قراردادی ۹۰۰ میلیون دلاری برای تمدید سریال به ۳۰ فصل تا سال ۲۰۲۷ و ۱۴ فیلم بلند، انحصاری برای Paramount+ امضا کرده‌اند. در نهایت تایید شد که آنها به عنوان دو فیلم در سال پخش خواهند شد.

زیرنویس South Park: The Streaming Wars 2022 - بلو سابتایتل

جان شوارتز با Bubbleblabber به اپیزود ۹ از ۱۰ امتیاز داد و اظهار داشت: “South Park: The Streaming Wars همچنان به نمایش تفکرات پیشرفته سازندگان فرنچایز ادامه می دهد که به نظر می رسد بسیار فراتر از آنچه ما واقعیت می دانیم.” شوارتز همچنین این اپیزود را با اپیزود “بچه های مرده” مقایسه کرد و اظهار داشت: “South Park: The Streaming Wars همچنین دارای مجموعه ای از گیج های خنده دار است که مانند “بچه های مرده” به شما کمک می کند جدی بودن موضوع را فراموش کنید، اما نشانه ها هنوز همه آنجا هستند.»

Kayla Cobb با Decider در خلاصه خود خاطرنشان کرد که ارجاعات مداوم جریان های آب از مزارع مختلف اشاره ای به فراوانی خدمات پخش است. در حالی که کاب سخنرانی باترز درباره وضعیت سرویس‌های استریم را جمع‌بندی می‌کند، او اظهار داشت: «معلوم نیست که آیا مونولوگ چیزی است که {مت) استون و (تری) پارکر شخصاً تجربه کرده‌اند یا به اصطلاح در حال مطالعه اتاق صنعت هستند. به عنوان مثال، ما نمی دانیم که آیا تغییر سازمان پارامونت باعث شده است که این شرکت یک بازیکن کلیدی در یکی از معاملات South Park را از دست بدهد یا اینکه آیا اختلافات خلاقانه ای بین Stone، Parker، Paramount+ و این نسخه متعلق به Paramount Global از Viacom وجود داشته است. با این حال، به ندرت پیش می‌آید که این دو نفر به این موضوع خاص و طولانی دست پیدا کنند، مگر اینکه شخصاً خشمگین شوند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.