تاریخ انتشار : یکشنبه 4 اردیبهشت 1401 - 11:38
52 بازدید
کد خبر : 197097

دانلود زیرنویس فیلم Uncharted 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Uncharted 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Uncharted 2022 یک فیلم اکشن-ماجراجویی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی روبن فلیشر بر اساس فیلمنامه‌ای از راف لی جادکینز، آرت مارکوم و مت هالووی است که بر اساس فرانچایز بازی ویدیویی به همین نام توسط Naughty Dog ساخته شده و توسط Sony Interactive Entertainment منتشر شده است. تام هالند (که به

دانلود زیرنویس فیلم Uncharted 2022 یک فیلم اکشن-ماجراجویی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی روبن فلیشر بر اساس فیلمنامه‌ای از راف لی جادکینز، آرت مارکوم و مت هالووی است که بر اساس فرانچایز بازی ویدیویی به همین نام توسط Naughty Dog ساخته شده و توسط Sony Interactive Entertainment منتشر شده است. تام هالند (که به عنوان تهیه کننده اجرایی خدمت می کند) در نقش ناتان دریک و مارک والبرگ در نقش مربی او ویکتور سالیوان و سوفیا علی، تاتی گابریل و آنتونیو باندراس در نقش های فرعی بازی می کنند. در این فیلم، دریک توسط سالیوان در مسابقه ای با میلیاردر فاسد سانتیاگو مونکادا (باندراس) و رهبر مزدور جو برادوک (گابریل) استخدام می شود تا گنج افسانه ای اکسپدیشن ماژلان را پیدا کند.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/uncharted-2022/

Uncharted - Official Trailer - Exclusively At Cinemas Now - YouTube

زیرنویس فیلم Uncharted 2022 در سال ۲۰۰۸ با تهیه‌کننده آوی آراد وارد مرحله ساخت شد و گفت که با Sony Pictures برای توسعه یک فیلم اقتباسی از فرنچایز بازی‌های ویدیویی همکاری خواهد کرد. این فیلم با کارگردانان، فیلمنامه نویسان و بازیگران مختلف در نقاط مختلف وارد یک فرآیند تولید پیچیده شد. فیلمسازان دیوید او. راسل، نیل برگر، ست گوردون، شاون لوی، دن تراختنبرگ و تراویس نایت در ابتدا برای کارگردانی قرارداد امضا کردند در حالی که والبرگ قرار بود در مراحل اولیه بازی دریک را بازی کند. هلند در ماه مه ۲۰۱۷ برای نقش دریک انتخاب شد و فلیشر به عنوان کارگردان در اوایل سال ۲۰۲۰ استخدام شد. تصویربرداری اصلی در مارس ۲۰۲۰ آغاز شد، قبل از اینکه به سرعت متوقف شد، در ژوئیه از سر گرفته شد و در اکتبر آن به پایان رسید، با مکان‌های فیلمبرداری از جمله استودیو بابلزبرگ در برلین و محل فیلمبرداری. در سراسر اسپانیا و آسیای جنوب شرقی.

Uncharted برای اکران در ۱۸ دسامبر ۲۰۲۰ برنامه ریزی شده بود، اما به دلیل همه گیری COVID-19 چندین بار به تعویق افتاد. این فیلم در ۷ فوریه ۲۰۲۲ در Coliseum در بارسلون به نمایش درآمد و توسط Sony Pictures Releasing در ۱۸ فوریه در ایالات متحده اکران شد. اگرچه عملکرد هالند و سکانس های اکشن مورد تحسین قرار گرفتند. Uncharted با فروش ۳۸۹ میلیون دلاری در سراسر جهان، چهارمین فیلم پرفروش سال ۲۰۲۲ است.

برادران سام و ناتان “نیت” دریک توسط نیروهای امنیتی موزه در تلاش برای سرقت اولین نقشه ساخته شده پس از اکسپدیشن ماژلان دستگیر می شوند. یتیم خانه ای که هر دو پسر را در خود جای داده، سام را بیرون می کند. قبل از رفتن، سام قول بازگشت به نیت را می دهد و حلقه ای با کتیبه “Sic Parvis Magna” برای او می گذارد.

پانزده سال بعد، نیت به عنوان بارمن در شهر نیویورک کار می کند و مشتریان ثروتمند را جیب بری می کند. ویکتور “سالی” سالیوان، یک شکارچی ثروت که با سم کار می کرد تا گنج های پنهان شده توسط خدمه ماژلان را ردیابی کند، به نیت توضیح می دهد که سم پس از کمک به او برای سرقت دفتر خاطرات خوان سباستین الکانو ناپدید شد. نیت که در طول سال ها چندین کارت پستال از سام دریافت کرده، موافقت می کند که به سالی برای یافتن برادرش کمک کند. سالی و ناتان به حراجی می روند تا یک صلیب طلایی مرتبط با خدمه ماژلان را بدزدند، جایی که با سانتیاگو مونکادا، آخرین نواده خانواده مونکادا که هزینه اکسپدیشن ماژلان را تامین می کرد، و جو برادوک، رهبر مزدوران استخدام شده توسط مونکادا، ملاقات می کنند. نیت توسط مردان برادوک در کمین قرار می گیرد و دعوای بعدی باعث ایجاد حواس پرتی برای سالی می شود تا صلیب را بدزدد.

این دو به بارسلونا سفر می کنند، جایی که گمان می شود گنج در آن پنهان شده است، و با کلویی فریزر که تماس دیگری با سالی دارد، ملاقات می کنند. کلویی اولین صلیب را از نیت می‌دزدد، اما مردان او را متقاعد می‌کنند تا با آنها همکاری کند. در همین حال، مونکادا از پدرش می‌فهمد که ثروت خانواده اهدا خواهد شد، و بنابراین به برادوک دستور می‌دهد که پدرش را بکشد تا او به جای آن پول را به ارث ببرد. نیت، کلوئه و سالی سرنخ هایی را در دفتر خاطرات الکانو به سانتا ماریا دل پی دنبال می کنند و یک دخمه مخفی را در پشت محراب پیدا می کنند. نیت و کلویی وارد می شوند و یک در تله پیدا می کنند، اما با باز کردن آن، دخمه پر از آب می شود. سالی به آن‌ها کمک می‌کند پس از غلبه بر یک کمین توسط برادوک فرار کنند. با استفاده از دو صلیب برای باز کردن یک گذرگاه مخفی، نیت و کلوئه نقشه‌ای را پیدا می‌کنند که نشان می‌دهد گنج در فیلیپین است. کلویی به نیت خیانت می‌کند و نقشه را می‌گیرد و به این اشاره می‌کند که سالی رازی درباره سام دارد. کلوئه نقشه را به مونکادا می آورد، در حالی که او نیز توسط او استخدام شده بود، تا برادوک ناراضی باشد.

سالی نیت را بازیابی می‌کند و می‌گوید پس از اینکه او و سم دفتر خاطرات الکانو را پیدا کردند، برادوک در کمین آنها افتاد. سام مورد اصابت گلوله قرار گرفت و سالی به سختی فرار کرد. تیم مونکادا، کلوئه و برادوک با یک هواپیمای باری حرکت می‌کنند تا گنج را پیدا کنند، اما برداک برای به دست آوردن قدرت، مونکادا را می‌کشد، [۴] و کلویی را مجبور می‌کند تا با نقشه پنهان شود. نیت و سالی مخفیانه سوار هواپیما می شوند و نیت با کمک کلویی با براداک روبرو می شود در حالی که سالی با چتر نجات می زند. نیت و کلویی در طول نبرد بعدی از هواپیما بیرون می‌روند و جفت در فیلیپین فرود می‌آیند، جایی که متوجه می‌شوند نقشه گنج را مشخص نمی‌کند. نیت مکان واقعی گنج را از طریق اشاراتی که از کارت پستال های سام به جا می گذارد را کشف می کند، اما پس از شک درست به وفاداری او، مختصات جعلی را برای کلویی می گذارد. او کشتی های ماژلان را کشف می کند و دوباره با سالی متحد می شود. برادوک آنها را تعقیب می کند و نیت و سالی را مجبور می کند تا زمانی که خدمه کشتی ها را با هواپیما حمل می کنند پنهان شوند.

در فرار آنها، سالی فرماندهی یکی از هلیکوپترها را برعهده می گیرد و باعث می شود که براداک به هلیکوپتر دیگر دستور دهد تا برای سوار شدن به هواپیما نزدیک شود. نیت از خود در برابر مزدورانش دفاع می کند و هلیکوپتر دیگر را با یکی از توپ های کشتی ساقط می کند. در حالی که نیت به سمت هلیکوپتر می رود، برداک لنگر کشتی را رها می کند. سالی کیسه‌ای از گنج جمع‌آوری شده را به سمت برداک پرتاب می‌کند که به دریا می‌افتد و وقتی کشتی شکسته می‌شود و روی او می‌افتد تا حد مرگ له می‌شود. با رسیدن واحدهای نیروی دریایی فیلیپین، نیت و سالی با چند تکه گنج جیب بری فرار می کنند در حالی که کلویی در حالی که این دو نفر را تعقیب می کند، دست خالی می ماند.

UNCHARTED - Official Trailer (HD) - YouTube

زیرنویس Uncharted 2022 در سال ۲۰۰۸، آوی آراد، تهیه‌کننده فیلم اظهار داشت که در حال کار با بخش سونی برای توسعه اقتباس سینمایی Uncharted است. در پاسخ به سوالی که از ریچارد لمارچند، طراح بازی اصلی Naughty Dog، مبنی بر اینکه آیا مایل است فیلمی اقتباسی از Uncharted ببیند، پرسیده شد، او پاسخ داد “بدون نظر”. از آن زمان، کلمبیا پیکچرز تایید کرده بود که یک فیلم Uncharted در حال ساخت است. این فیلم ابتدا توسط توماس دین دانلی و جاشوا اوپنهایمر نوشته می‌شد و توسط آوی آراد، چارلز روون و الکس گارتنر تولید می‌شد. در ۳۰ ژوئن ۲۰۰۹، تایید شد که فیلم Uncharted برای یک سال و نیم گذشته در حال توسعه بوده است. ناتان فیلیون به بازی در نقش ناتان دریک ابراز علاقه کرد و کمپینی را در توییتر برای تشویق طرفداران به حمایت از او در این تلاش راه اندازی کرد. در مصاحبه ای در آگوست ۲۰۱۰، ناتی داگ به دانشگاه پلی استیشن گفت که چقدر با توسعه فیلم نزدیک بودند و به همه کسانی که روی آن کار می کردند اعتماد داشتند.

در ۲۴ نوامبر ۲۰۱۰، مصاحبه ای با مارک والبرگ توسط MTV با این بازیگر در مورد مشارکت او در اقتباس سینمایی از فرنچایز محبوب منتشر شد. او بیان کرد که راسل در حال حاضر مشغول نوشتن فیلمنامه است و برای چیزی که در نظر دارد هیجان زده است و امیدوار است در اواسط سال ۲۰۱۱ فیلمبرداری کند: “بدیهی است که من در هر کاری که دیوید بخواهد انجام دهد هستم، اما ایده آن از جدول خارج شده است: رابرت دنیرو که پدر من است، جو پسی عموی من است. این قطعاً نسخه ضعیفی نخواهد بود.” Linings Playbook  در ۶ ژوئیه، Variety گزارش داد که نیل برگر به جای راسل پا به میدان گذاشته است. برگر این پیشنهاد را پس از آن دریافت کرد که استودیو و تهیه کنندگان، آوی آراد، چارلز روون و الکس گارتنر جرقه ای برای برداشت جدید او از این فیلم زدند.

ما فیلمنامه را از ابتدا بازنویسی می کنیم[…] و تا زمانی که فیلمنامه نوشته نشده است، هرگز نمی دانید چه کسی قرار است در آن بازی کند یا خیر. من فکر می کنم این یک ماجراجویی عالی است، شخصیت بسیار خوبی در هسته خود دارد [اما] (تعادل) در این [فیلم] وجود خواهد داشت. [این] یک ماجراجویی بسیار عالی است، و فقط باید چیزهای شدید و جذابی را که برای داستان فیلم کار می‌کند بیرون بکشیم، و مطمئن شویم که داستان از آن عناصر پشتیبانی می‌کند و همچنین ما را به شخصیت متصل می‌کند.

در ۲۳ آگوست ۲۰۱۲، برگر برای کار بر روی Divergent کار را رها کرد و استودیو تیم زن و شوهر ماریان و کورمک ویبرلی را برای بازنویسی فیلم استخدام کرد. در مصاحبه ای با IGN، ست روگن و ایوان گلدبرگ گفتند که چندین بار از آنها خواسته شد که فیلم را بنویسند، اما همه آنها را رد کردند. در ۴ فوریه ۲۰۱۴، ددلاین گزارش داد که ست گوردون این فیلم را با آخرین فیلمنامه نوشته شده توسط دیوید گوگنهایم کارگردانی خواهد کرد. قرار بود تولید در اوایل سال ۲۰۱۵ آغاز شود. این فیلم در ابتدا برای اکران در ۱۰ ژوئن ۲۰۱۶ برنامه ریزی شده بود. در ۱۲ نوامبر ۲۰۱۴، استودیو مارک بوال را برای نوشتن فیلم استخدام کرد. پس از والبرگ، کریس پرت برای به تصویر کشیدن ناتان دریک نزدیک شد، اما او این پیشنهاد را رد کرد. در ۲۴ ژوئن ۲۰۱۵، ست گوردون پروژه را ترک کرد تا در Baywatch کار کند.

در آوریل ۲۰۱۵، فیلمنامه نوشته شده توسط دیوید گوگنهایم به بیرون درز کرد، که در هک Sony Pictures به دست آمده بود. در ۵ آگوست ۲۰۱۵، Sony Pictures Entertainment تاریخ اکران فیلم را به ۳۰ ژوئن ۲۰۱۷ بازگرداند. در مصاحبه ای با Game News Official، نولان نورث، که صداپیشگی نیتن دریک در بازی های ویدیویی را بر عهده داشت، اظهار داشت که او معتقد است که طرفداران فیلم Uncharted را نمی خواهند. چارلز روون به کولایدر فاش کرد که کاری که آنها روی آن کار می‌کردند بسیار هیجان‌انگیز بود، کارگردانی وجود داشت که در حال حاضر نداشتند، و تا زمانی که واقعاً آماده نبودند آن رای را به صندوق انداختند. در آوریل ۲۰۱۶، نیل دراکمن، که روی بازی های قبلی Uncharted کار کرده بود، گفت که مهمترین جنبه فیلم روابط شخصیت ها است.

The Movie Uncharted 2022 will be Marvellous! | Things You Should Know | Fillme

دانلود زیرنویس فیلم انچارتد در ژانویه ۲۰۲۰، روبن فلیشر برای جایگزینی نایت به عنوان کارگردان وارد مذاکره شد و تاریخ اکران فیلم به ۵ مارس ۲۰۲۱ عقب افتاد. چونگ هون چانگ به عنوان فیلمبردار استخدام شد، در حالی که کریس لبنزون ​​و ریچارد پیرسون به عنوان تدوینگر مشغول به کار شدند. در فوریه ۲۰۲۰، فلیشر به عنوان کارگردان تأیید شد، با طرح فیلم به عنوان داستان اصلی بازی ها این فیلم از بازی چهارم این سری، Uncharted 4: A Thief’s End الهام گرفته شده است. در ماه مارس، آنتونیو باندراس، سوفیا علی و تاتی گابریل به بازیگران اضافه شدند و آرت مارکوم و مت هالووی در فیلمنامه مشارکت داشتند.

عکاسی اصلی در ۱۶ مارس ۲۰۲۰، در استودیو بابلزبرگ، نزدیک برلین، آلمان آغاز شد. فیلمبرداری اواخر همان روز به دلیل همه‌گیری COVID-19 تعطیل شد. اعتقاد بر این بود که فیلمبرداری در ۱۵ ژوئیه ۲۰۲۰ از سر گرفته شده بود؛ با این حال، Sony Pictures تصریح کرد، در حالی که تولید هنوز از سر گرفته نشده بود، آنها در حال آماده سازی بودند با این امید که به زودی تولید را آغاز کنند. تولید به طور رسمی در ۲۰ ژوئیه ۲۰۲۰، فیلمبرداری در استودیو بابلزبرگ، با رعایت فاصله اجتماعی مناسب و الزامات ماسک در داخل و خارج از مجموعه اجرا شد. در ۵ آگوست ۲۰۲۰، باندراس پس از مثبت شدن آزمایش کووید-۱۹، به طور موقت تولید را ترک کرد. در ۲۶ آگوست ۲۰۲۰، باندراس از ویروس کرونا بهبود یافت و به زودی به تولید بازگشت. در ۱۶ سپتامبر ۲۰۲۰، فیلمبرداری به برلین منتقل شد و عکس‌های مجموعه به صورت آنلاین منتشر شد. در آغاز اکتبر ۲۰۲۰، تولید صحنه هایی را در آلیکانته و والنسیا، اسپانیا، از جمله شهر ساحلی Xàbia گرفته است. به دلیل محدودیت‌های فیلمبرداری ناشی از همه‌گیری، از نماهای دیجیتال برای بازسازی فیلیپین استفاده شد. چندین صحنه اکشن از جکی چان الهام گرفته است. با توجه به هلند، مبارزه با بار از استفاده چان از محیط اطراف خود برای مبارزه با مردم به روش های منحصر به فرد الهام گرفته شد.

در ۲۳ اکتبر ۲۰۲۰، هالند فیلمبرداری صحنه های خود را به پایان رساند، قبل از اینکه تولید در ۲۹ اکتبر در بارسلونا به پایان برسد. فیلمبرداری مجدد در ژوئیه ۲۰۲۱ در مادرید انجام شد.

تمام موسیقی توسط رامین جوادی ساخته شده است. جوادی همچنین به «تم نیت» گرگ ادمونسون از Uncharted: Drake’s Fortune، Uncharted 2: Among Thieves و Uncharted 3: Drake’s Deception در فیلم اشاره کرد. علاوه بر این، گروه آمریکایی MILKBLOOD آهنگی با عنوان “No Mind” تولید کرد که در ۱۶ فوریه ۲۰۲۲ منتشر شد و برای دنباله تیتراژ پایانی استفاده شد.

از ۲۲ آوریل ۲۰۲۲، Uncharted در ایالات متحده و کانادا ۱۴۵.۶ میلیون دلار و در سایر مناطق ۲۴۴.۲ میلیون دلار به دست آورده است که مجموعاً ۳۸۹.۸ میلیون دلار در سراسر جهان است. در نتیجه Uncharted به عنوان چهارمین فیلم پرفروش بر اساس یک بازی ویدیویی در تمام دوران در سراسر جهان شناخته شد. فروش داخلی کنونی فیلم را به عنوان دومین فیلم پرفروش، پس از Sonic the Hedgehog با ۱۴۶ میلیون دلار، قرار می دهد. در سطح بین‌المللی، Uncharted در جایگاه هشتم قرار می‌گیرد.

زیرنویس فیلم انچارتد در ایالات متحده و کانادا، Uncharted در کنار Dog and The Cursed اکران شد و پیش‌بینی می‌شود در آخر هفته افتتاحیه خود از ۴۲۷۵ سینما ۲۵ تا ۳۵ میلیون دلار بفروشد (و همچنین ۳۰ تا ۴۰ میلیون دلار اگر تعطیلات روز رئیس‌جمهور را هم شامل شود). این فیلم در روز اول اکران ۱۵.۴ میلیون دلار به دست آورد که شامل ۳.۷ میلیون دلار از پیش نمایش های پنجشنبه شب بود. افتتاحیه آن از پیش بینی ها فراتر رفت و ۴۴ میلیون دلار در سه روز و ۵۱.۳ میلیون دلار در چهار روز به دست آورد. این بزرگترین افتتاحیه در طول دو ماه اول سال ۲۰۲۲ بود. در دومین آخر هفته‌اش ۲۳ میلیون دلار، در سومین آخر هفته ۱۱.۱ میلیون دلار، در چهارمین آخرش ۹.۳ میلیون دلار، در پنجمین آخر هفته ۷.۸ میلیون دلار، در ششمین هفته ۵ میلیون دلار، در ششمین هفته ۵ میلیون دلار، ۳.۷ میلیون دلار فروش کرد. در هفتمین آن، ۲.۶ میلیون دلار در هشتمین آن، و ۱.۲ میلیون دلار در نهمین آن.

در خارج از ایالات متحده و کانادا، این فیلم در آخر هفته افتتاحیه خود ۲۱.۵ میلیون دلار از ۱۵ بازار بین المللی (یک هفته قبل از افتتاحیه در آمریکای شمالی) به دست آورد. در تمامی بازارهایش از جمله بریتانیا (۶.۴ میلیون دلار)، روسیه (۴.۵ میلیون دلار) و اسپانیا (۳.۵ میلیون دلار) در جایگاه اول باکس آفیس قرار گرفت. گزارش شده است که درآمد افتتاحیه بین‌المللی فیلم جلوتر از فیلم‌های Black Widow، Shang-Chi و The Legend of the Ten Rings، و Eternals محصول ۲۰۲۱ Marvel Studios است. این فیلم در دومین آخر هفته بین‌المللی خود (همان آخر هفته‌ای که در آمریکای شمالی اکران شد)، ۵۵.۴ میلیون دلار دیگر از ۶۲ قلمرو خارج از کشور به دست آورد که تا آن زمان فروش جهانی خود را به ۱۳۹ میلیون دلار رساند. از ۶۴ بازار، این فیلم ۳۵ میلیون دلار در سومین آخر هفته و ۱۷.۴ میلیون دلار در چهارمین آخر هفته خود به دست آورد. این فیلم پس از افزودن ۱۱.۲ میلیون دلار در آخر هفته پنجم، از مرز ۳۰۰ میلیون دلار در سراسر جهان عبور کرد و با اضافه شدن ۱۹ میلیون دلار در آخر هفته ششم، به مرز ۲۰۰ میلیون دلار در خارج از کشور رسید. این فیلم در هفتمین آخر هفته‌اش ۷.۷ میلیون دلار، در نهمین آخر هفته‌اش ۳.۱ میلیون دلار، و در دهمین آن ۲.۱ میلیون دلار به دست آورد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.