تاریخ انتشار : پنجشنبه 12 خرداد 1401 - 18:05
112 بازدید
کد خبر : 198314

دانلود زیرنویس فیلم Wet Sand 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Wet Sand 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Wet Sand 2021 النه ناوریانی کارگردان گرجستانی و دانشجوی سابق HEAD چهار سال پس از موفقیت اولین فیلم بلند تاثیرگذارش من واقعاً یک قطره خورشید بر روی زمین هستم  ، با دومین فیلمش ماسه خیس در رقابت جشنواره فیلم لوکارنو Cineasti del Presente  حضور دارد. ، فریادی دلخراش که صدایی به گوش

دانلود زیرنویس فیلم Wet Sand 2021 النه ناوریانی کارگردان گرجستانی و دانشجوی سابق HEAD چهار سال پس از موفقیت اولین فیلم بلند تاثیرگذارش من واقعاً یک قطره خورشید بر روی زمین هستم  ، با دومین فیلمش ماسه خیس در رقابت جشنواره فیلم لوکارنو Cineasti del Presente  حضور دارد. ، فریادی دلخراش که صدایی به گوش کسانی می‌رساند که مجبور شده‌اند هویت خود را به نام یک سازگاری بی‌رحمانه و بی‌رحم خفه کنند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Wet Sand 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Wet Sand 2021 دهکده ای در دریای سیاه در گرجستان، پر از مردمی به ظاهر صمیمی و متحد که از زندگی آرامی فراتر از هرج و مرج شهر لذت می برند، دومین ویژگی ناوریانی است. اما یک روز، الیکو، “غریب”، مردی که همیشه زندگی خصوصی خود را گرامی می داشت، حلق آویز شده پیدا می شود. نوه او مو (با بازی با شکوه ببه سسیتاشویلی)، دختری مرموز و مصمم که زندگی خود را در شهر ساخته است، برای سازماندهی مراسم تشییع جنازه خود به دهکده باز می گردد. اگرچه مو آگاه از هوای غیر مترقی که بر سر جامعه موج می زند، با این وجود از اینکه خود را با شبکه پیچیده ای از دروغ ها و خیانت ها مواجه می کند، متعجب می شود که با عدم تحمل بی رحمانه و طرد بی رحمانه نوعی «تفاوت» مشخص می شود. نقص غیرقابل قبولی که باید به هر قیمتی برطرف شود. الیکو مجبور شد زندگی خود را حول یک دروغ استوار کند، رازی که مانند یک وصیت نامه می سوزد. معشوقه مخفی او که بیست و دو سال گذشته زندگی خود را با او تقسیم کرده است، آمنون (گیا آگوماوا متحرک) نام دارد و او صاحب تنها بار در منطقه است که محل کار فلشکا، دیگری است. شخص غریب» در روستا (روحی که مگی کوبالادزه را به هم می زند).

ماسه مرطوب به ما می آموزد که حقیقت هزینه (هزینه بالایی) دارد. بهایی که اگر بخواهیم خود را از قید یک کنفورمیسم خفقان رها کنیم که هویت های خارج از هنجار را خاموش می کند، باید پرداخت شود. به لطف فداکاری الیکو و آمنون – یک نوع رومئو و ژولیت LGBTIQ + – مو یاد می گیرد که واقعاً دوست داشته باشد: بدون قید و شرط و شاید برای اولین بار.

زیرنویس فیلم Wet Sand 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس Wet Sand 2021 همراه با یک موسیقی متن شگفت‌انگیز، همراه با قطعه‌ای از گروه تجربی و تاریک راک سوانز (“Our Love Lies”)، شن خیس “ادای احترام به فراموش شده‌ها، مبارزه با تعصب، اقدامی برای توانمندسازی نسل‌های جدید است. مبارزه با مسائل مربوط به هویت؛ کارگردان توضیح می‌دهد تا داستانی را برای آنها فراهم کنیم که از طریق آن بتوانند زندگی خود را در آینده تصور کنند. چیزی که به ویژه تکان دهنده است، نیرویی است که النه ناوریانی با آن یک داستان شخصی را جهانی می کند، انقلابی خصوصی که در هر یک از ما طنین انداز می شود، و به ما یادآوری می کند که تا چه حد احساسات – احساسات واقعی، سوزان از حقیقت – می توانند به سلاح های قدرتمندی تبدیل شوند تا علیه انطباق گرایی که فکر می کند می تواند به طور مستبدانه قوانین را دیکته کند. ناوریانی با استفاده از عکاسی زیبا و شاعرانه فیلم (اگنش پاکزدی) که به نظر می‌رسد دنیای درونی قهرمانان و قهرمانان خود را به تصویر تبدیل می‌کند، ملودرامی دلخراش ارائه می‌کند که هرگز در بار عاطفی نمی‌لغزد. احساسات صادقانه و با اندازه بیان می شوند. معیاری که مترادف با سانسور نیست، بلکه با صداقت و شعر مترادف است.

زیرنویس Wet Sand 2021 - بلو سابتایتل

در امتداد خطوط یک فیلم پدرو آلمودوار، هم دلخراش و هم شجاع، دومین فیلم بلند ناوریانی ما را با جامعه ای گرجستانی مواجه می کند (اگرچه متأسفانه گفتمان فیلم را می توان در سایر نقاط جهان نیز به کار برد) که انسان را به سخره می گیرد. حقوق، به ویژه در رابطه با جامعه LGBTIQ+. ماسه خیس فیلمی ضروری است که صدایی به “فراموش شده ها” می دهد، به همه کسانی که به خاطر جامعه ای که آنها را “هیولا” می بیند، مجبور شده اند زندگی عشق را با غرور و با L بزرگ کنار بگذارند. با رویکرد شجاعانه و باشکوه ناوریانی، این هیولاها به غول‌هایی تبدیل می‌شوند، قهرمانانی که برای آزادی می‌جنگند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.